• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Протокол НАПК проти Зеленського. Ящик Пандори відкрито?

Зеленський зробив зміни у декларації і заявив, що ненавмисно не вніс 5,1 млн грн за продані і заново куплені ОВДП. Що це означає?

Фото: УНІАН
Фото: УНІАН
Реклама на dsnews.ua

Насамперед, НАПК просто зобов'язана скласти протокол на Зеленського і передати справу в суд. Інших варіантів просто не існує.

Рішень суду може бути тільки два: або Зеленський винен, і президента вносять до реєстру корупціонерів, яких суд визнає, що злого умислу тут не було і у всьому винен, наприклад, брокер, який торгує облігаціями президента і не попередив клієнта.

Друге рішення, яке, напевно, і буде прийнято, може стати прецедентним для всієї країни. Після цього будь-хто зможе говорити: винен мій "брокер", так що з якогось дива звинувачують мене, а не президента.

У всій цій історії є ще один аспект: хто цей юрист, заповнював декларацію Зеленського? Заповнювати декларацію довіряють тільки дуже довіреною юристам. І не помітити ОВДП на суму 5 млн дуже складно. У той час головним юристом Офісу президента був Андрій Богдан. Був він відповідальний за декларацію глави держави - поки невідомо. Але вже найближчим часом ми зрозуміємо, хто є найбільшим юридичним ворогом Володимира Зеленського.

    Реклама на dsnews.ua