• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Проєкт Держбюджету на 2021 рік: стало відомо, яке відомство "постраждало" найбільше

Реклама на dsnews.ua

Експрес-аналіз схваленого вчора Урядом проєкту Держбюджету на 2021 рік свідчить, що найбільше постраждав Державний фонд регіонального розвитку

Про це йдеться у повідомленні виконавчого директора Асоціації міст України Олександра Слобожана в Facebook, передає "ДС".

"Так звана «депутатська субвенція» на соцеконом виросла в рази. Хоча наявність її більшої частини в спецфонді і прогнозований розпис на вересень 2021 року свідчать, що живих грошей більшість народних обранців не побачить. Тому всі зусилля необхідно обʼєднати в поверненні 6 млрд грн до Державного фонду регіонального розвитку! Освіта і медицина втратили між першим і другим читанням 2 млрд грн.

Наступний виклик для нас всіх — це місцевий акциз з пального. Уряд розуміючи, що народні обранці підтримають місцеве самоврядування і в цей рік, вирішив схитрити і закріпити 35% дорожньої субвенції на комунальні дороги.АМУ проти, оскільки це:

- менше в грошах ніж норма про місцевий акциз;

- нестабільні надходженні і складний Урядовий порядок;

- тільки на один рік;

- виключно на дороги, а не загальний фонд як зараз.

Тому битва буде жорстока", — написав Слобожан.

Як повідомляла "ДС", Кабінет міністрів на позачерговому засіданні 26 листопада затвердив проект державного бюджету на 2021 рік до другого читання.

    Реклама на dsnews.ua