• USD 28.3
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Проживання Зеленського у Конча-Заспі коштує українцям мільйони гривень (ДОКУМЕНТ)

Реклама на dsnews.ua

На утримання державної дачі у Конча-Заспі під Києвом, на якій зараз мешкає президент Володимир Зеленський зі своєю родиною, у 2019 році з Держбюджету було витрачено понад 3,4 млн грн

Про це йдеться у відповіді Офісу президента України на запит народного депутата фракції "Європейська солідарність" Володимира Арʼєва, інформує "ДС".

"Ось офіційна відповідь керівника президентського офісу: цього року за державну дачу, куди переїхало президентське сімейство, платники податків викладуть 3,5 мільйони гривень. Причому з листа видно, що готуватися до переїзду Зеленський почав у червні 2019, щойно як став президентом. Тобто одразу, коли пообіцяв передати деждачі дітям", — прокоментував Арʼєв у себе в Facebook відповідь Андрія Єрмака, опублікувавши її фотокопію.

Відповідь Єрмака щодо держдачі в Конча-Заспі
Відповідь Єрмака щодо держдачі в Конча-Заспі

З документа випливає, що на аварійно-ремонтні роботи будівлі держдачі та прибудинкових споруд з червня 2019 по липень 2020 років витрачено приблизно 1,3 млн грн. При цьому на утримання будинку відпочинку "Конча-Заспа" минулого року витрачено 3,402 млн грн, а у 2020 році на ці потреби виділено 3,429 млн грн.

"Президент Зеленський, який, згідно з його відкритою е-декларацією, має 5 квартир в Києві, розкішну віллу в Італії, апартаменти у Великій Британії та кілька готельних номерів в Грузії, тепер живе вашим коштом! Тепер ви, українці, оплачуєте житло доларовим мільйонерам Зеленським. Своїх власних тисяч квадратних метрів житла Зеленським виявилося замало і вони вирішили мешкати за народні гроші. А ви, шановні українці, після цього і далі слухайте, як нинішній президент розповідає вам, що нормально прожити можна і за мінімалку", — додав нардеп.

Нагадаємо, раніше журналісти показали, в яких умовах "скромних" житиме президент Зеленський і його родина на дачі в Конча-Заспі. Водночас на Банковій стверджують, що проживання президента на держдачі обумовлено питаннями безпеки.

    Реклама на dsnews.ua