• USD 28.2
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Пушилін "скасував" обстріл позицій ЗСУ під Горлівкою

Реклама на dsnews.ua

Так званий глава терористичної "ДНР" Денис Пушилін заявив, що скасовує наказ про знищення українських позицій в районі н.п. Шуми біля Горлівки

Про це йдеться в повідомленні на сайті Пушиліна, передає "ДС".

Пушилін зазначив, що прийняв таке рішення у зв'язку з тим, що було погоджено проведення спільної інспекції позицій ЗСУ українською стороною і представниками "ДНР".

У той же час він додав, що якщо під час інспекції буде встановлено "порушення" з боку України "додаткових заходів в частині просування своїх позицій поблизу н.п. Шуми", які Київ відмовиться "усувати", то терористи знищать українські позиції.

Нагадаємо, Пушилін анонсував обстріл українських позицій в районі н.п. Шуми 7 вересня, але пізніше "переніс" його на 9 вересня.

Пізніше стало відомо, що представники України і "ДНР" домовилися про здійснення спільної інспекції по фіксації усунення допущених порушень щодо просування позицій ЗСУ поблизу населеного пункту Шуми в Донецькій області. Спочатку про це повідомили представники терористів "ДНР". Однак пізніше цю інформацію підтвердили і в Офісі президента України.

    Реклама на dsnews.ua