• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Нехай ганьбляться: Арахамія похвалився "секретною зброєю" проти опозиції

Реклама на dsnews.ua
Глава Фракції "Слуга народу" заявив, що в політсили є "секретна зброя", яке дозволить без проблем прийняти закон про "Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор"

Про це Арахамія заявив журналістам, зазначивши, що опозиція внесла дуже багато правок до законопроекту, таким чином затягуючи розгляд документа, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"У нас є секретна зброя проти цього "правкотерроризма". Про це зараз не можу сказати, тому що вони зараз скористаються і заблокують, але днями ви побачите. Ми завтра не будемо нічого застосовувати. Завтра у нас тільки 1,5 години фактично роботи. Ми надамо їм право зганьбитися ще більше, нехай вони у прямому ефірі ганьбляться, це їх право. А після цього ми застосуємо окреме секретна зброя, яка дозволить нам прийняти цей законопроект", - сказав Арахамія.

Він зазначив, що народні депутати, які наполягають на розгляді тисяч поправок до законопроекту про гральний бізнес, намагаються блокувати роботу Верховної Ради.

Арахамія зауважив, що народні депутати досі не застосували особливу процедуру розгляду цього законопроекту, бо не думали, що деякі парламентарії "таким чином себе вести", а чекали "нормального парламентського процесу".

"Вони хотіли заблокувати всі рішення Верховної Ради і сказати "давайте підемо в довгу на два тижні, а після цього вже буде перерва, а після того, можливо, восени". Просто намагаються нам ставити палиці в колеса. Ми знайшли спосіб. Зараз будемо працювати, як і тоді, на землі, у режимі позачергових засідань. Все, що потрібно для країни, будемо розглядати на позачергових, а поступово будемо розбиратися з цим гральним бізнесом", - повідомив Арахамія.

Як повідомляла "ДС", сьогодні, 2 липня, Верховна Рада розглядала у другому читанні проект закону №2285-д Про державне регулювання діяльності з організації і проведення азартних ігор.

    Реклама на dsnews.ua