• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Путін сподівається на відновлення колишнього товарообігу з Туреччиною

Реклама на dsnews.ua
Президент Володимир Путін заявив, що сподівається на відновлення товарообігу з Туреччиною, а також на реалізацію інших спільних проектів, зокрема в енергетиці

Про це він заявив сьогодні в ході зустрічі з прем'єр-міністром Туреччини Біналі Йылдырымом, повідомляє "ДС" з посиланням на прес-службу Кремля

"Мені приємно відзначити, що ми відновлюємо відносини практично по всіх напрямках нашої взаємодії. Але в силу цілого ряду обставин - не будемо зараз їх перераховувати - все-таки у нас велике падіння товарообігу", - сказав Путін.

Він висловив надію на те, що сторони зможуть прийняти спільні зусилля, щоб "переломити цю негативну ситуацію".

Путін також подякував президента Туреччини Реджепа Тайіпа Ердогана за підписання закону про ратифікацію угоди по "Турецькому потоку".

За його словами, "це тільки один з великих проектів, які ми плануємо реалізувати".

У свою чергу прем'єр Туреччини впевнений, що "той рік, який пройшов небажаним чином для всіх нас, вже залишився позаду". За його словами, Росія і Туреччина розвиватимуть співробітництво в галузі енергетики.

"У сфері атомної енергетики триває робота за проектом "Аккую" на взаємовигідній основі. Були обговорені всі перешкоди, які були на шляху цього проекту. Принаймні, наше бажання - щоб перша ступінь цієї атомної електростанції була запущена до 2023 року", - сказав Йилдирим.

Як раніше повідомляла "ДС", глава "Газпрому" Олексій Міллер назвав терміни початку будівництва газопроводу "Турецький потік" між Росією і Туреччиною.

    Реклама на dsnews.ua