• USD 36.6
  • EUR 37.3
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Путін після саміту G20 відзначився нахабним заявою про Україну

Реклама на dsnews.ua
Президент Росії Володимир Путін заявив, що в України залишився лише один товар, яким торгують - це русофобія і тема поділу з Росією

Таку заяву Путін зробив на прес-конференції за підсумками саміту G20 у Гамбурзі, інформує "ДС" з посиланням на РИА Новости.

"У них залишився тільки один товар, яким вони успішно торгують - це русофобія. І ще вони торгують політикою поділу Росії і України, растаскиванием народів двох держав", - сказав Путін.

За його словами, "кому це подобається на Заході", хтось вважає, що не можна допустити зближення "на який-небудь ґрунті Росії і України".

"Тому сьогоднішнє українське керівництво активно і небезуспішно торгує цим товаром. Але, я думаю, що це коли-небудь закінчиться, ми, у всякому разі, зацікавлені в тому, щоб така ситуація закінчилася як можна швидше", - додав президент Росії.

Як повідомляла "ДС", за оцінками експертів Росія витрачає до $2 млрд у рік на війну на Донбасі. Також Росія анексувала в 2014 році півострів Крим і заявляє, що не має наміру повертати територію України. У зв'язку з цим слова російського лідера про "зближення" можуть викликати в кращому разі подив.

    Реклама на dsnews.ua