• USD 29.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Путін погрожує східних кордонів НАТО, - Порошенко

Реклама на dsnews.ua
Міжнародне співтовариство не може мовчати, коли Росія проводить агресивну політику і загрожує східним кордонам НАТО

Про це заявив президент Петро Порошенко, повідомляє "ДС" з посиланням на прес-службу глави держави.

"Путін погрожує східних кордонів НАТО. Якщо ви надалі будете мовчати, Путін буде знати, що він може продовжувати експансію і отримувати нові переваги", - заявив він.

Крім того, він додав, що час загальних політичних декларацій минув. "Якщо хочемо нормалізувати ситуацію, необхідно прямо говорити московському керівництву: агресія проти Європи неприйнятна, новий інцидент не буде толеруватися і наступна агресивна дія тільки підвищить ту ціну, яку доведеться заплатити Москві", - заявив Порошенко.

За словами презиеднта, щоб зупинити російську агресію потрібно діяти рішуче: наприклад, заблокувати проект" Північний потік-2 ", посилити присутність НАТО в Чорному морі, ввести нові санкції проти відповідальних за кризу в Азовському морі, заборонити російським кораблям заходити в європейські порти, підтримати Україну в політичній, економічній і військовій сферах.

"Ми неодноразово попереджали про тих, хто в Європі фліртує і сліпо танцює з Путіним, відзначаючи, що це лише спровокує нову атаку Росії на світовий порядок, свободу, основні цінності самої європейської демократії. Час очікування закінчився нападом на українському кораблі і арештом 24 українських моряків ", - заявив Порошенко.

    Реклама на dsnews.ua