• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Рабінович "поєднав" в своїй полум'яній промові в Раді Шевченка, "гордонів" і марсіан (ВІДЕО)

Народний депутат від "Опозиційної платформи – За життя" Вадим Рабінович відзначився черговою полум'яною промовою на погоджувальній раді українського парламенту у понеділок, 15 березня

Вадим Рабінович
Вадим Рабінович / Скріншот
Реклама на dsnews.ua

Так, нардеп розповів, що голосування у Раді тепер контролюватиме СБУ, а також зазначив, що Раду і зовсім варто розпустити, щоб зекономити гроші, передає "ДС".

"Сьогодні не буду чіпати владу, а тільки давати пораду. Хочу поговорити з вами про ту країну, у якій ми з вами прокинулись. По-перше, хочу привітати всіх депутатів Ради з нововведенням РНБО – відтепер голосування у залі Верховної Ради буде оцінювати Служба безпеки України. Почали з оцінки голосування щодо так званих "Харківських угод". Хочу, щоб мене зрозуміли вірно, я особисто у той час не був парламентарієм, я за вас хвилююсь", — заявив він.

За словами Рабіновича, це може відбуватися за алгоритмом "кнопочку тиснув – за ґрати". За словами депутата, це — "діло хороше".

"Наскільки це законно і конституційно, я говорити не буду, у вашій країні закон і Конституція не тільки не виконуються, але і насміхаються над тими, хто гадає, що все це у нас є. У мене пропозиція – ідіть далі, не зупиняйтеся, нехай кожного ранку РНБО та СБУ разом приймають закони, а раду можна просто розпустити. Навіщо вона потрібна, ще й гроші збережемо", – сказав депутат.

Також він згадав і заборону мовлення телеканалів "112-Україна", Zik та Newsone, які повʼязують з його колегою-однопартійцем Віктором Медведчуком. Їхнім кінцевим бенефіціарним власником є ще один нардеп від ОПЗЖ Тарас Козак.

"Далі – поза всякими законами ви зачинили три телеканали, повідомили, що начебто фінансування тероризму, доказів досі немає, тому що їх нема. Пропоную поміняти формулювання "фінансування тероризму" на формулювання "звʼязки з марсіанами". І тоді, коли добудуєте ракету, а ви ж збираєтесь космодром будувати, тоді і привезете ці докази. Або на гіперлупі привезете, як вийде", — сказав Рабіновіч, запитавши у колег по парламенту, чи логічною є його пропозиція.

Крім того, він нагадав, що був закритий і телеканал "Перший незалежний", який створили журналісти трьох закритих телеканалів Козака-Медведчука. Рабінович при цьому допустив обмовку, сказавши замість слова "кордони" слово "гордони", яке співзвучне з прізвищем відомого українського журналіста Дмитра Гордона

"Четвертий телеканал, який був створений журналістами, ви зачинили просто так – навіть без терористів і марсіан, а той факт, що ООН, "репортери без гордонів" та інші представники цивілізованого світу. І це розумно. Будуть вони нам ще диктувати як жити в нашій країні!" – обурювався нардеп.

У своїй промові Рабінович також згадав про обшуки на обʼєктах мережі АЗС Glusco, яку повʼязують з Віктором Медведчуком

"Виходить, що у вас просто війна на два фронти – війна з Медведчуком і війна з народом", – сказав нардеп.

Втім, Рабінович так і не згадав про війну Росії проти України, що триває вже восьмий рік.

Торкнувся депутат і теми поширення коронавірусу в Україні.

"Перемагати народ у вас виходить краще. Буду посилатися на джерела ваших стратегічних партнерів – Інститут показників та оцінювання здоровʼя при Університеті штату Вісконсин (США) повідомляє, що у квітні в Україні очікується понад 60 тисяч хворих на ковід щодня, а ваш санітарний лікар Ляшко заявив, що українцям не дозволяється обирати якою вакциною вакцинуватися, а люди між тим тяжко хворіють та гинуть, їм нічим лікуватися, ніде і нізащо", – висловив обурення Рабінович.

Свою промову нардеп від ОПЗЖ завершив рядками з вірша Тараса Шевченка "І виріс я на чужині":

Погано дуже, страх погано!

В оцій пустині пропадать.

А ще поганше на Украйні

Дивитись, плакать — і мовчать!

Нагадаємо, у лютому Рабінович з трибуни Верховної Ради заявляв, що "фашизм в нашій країні отримав свій колір — зелений". Крім того, нардеп почав наспівувати "Вставай, страна огромная …", але зупинився після першого рядка.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua