• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Рада може скасувати літній час вже наступного тижня

Верховна Рада зможе 19 березня розглянути в другому читанні законопроект щодо скасування переходу на літній і зимовий час в Україні

Реклама на dsnews.ua

Про це заявила заступниця голови парламентського комітету з питань економічного розвитку Роксолана Підласа (фракція "Слуга народу") у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна", передає "ДС".

"Згідно з порядком денним, ми розглядатимемо законопроект №4201 у другому читанні на засіданні комітету економічного розвитку в середу. Це означає, що вже в пʼятницю ми зможемо розглянути його і в сесійній залі парламенту", — зазначила Підласа.

Раніше Підласа пояснювала, що в разі, якщо Рада встигне ухвалити законопроект в цілому до 25 березня 2021 року, депутати виключать цю норму з фінального тексту документа, і він набуде чинності одразу ж після опублікування в парламентській газеті "Голос України". Отже, в Україні більше не буде необхідності переводити годинник на літній час, що цього року мало відбутися 28 березня.

Водночас, як зазначала депутатка, якщо ж виникнуть будь-які труднощі і Рада не встигне проголосувати за ухвалення відповідного закону, то "ми ще двічі переведемо годинник, але 25 жовтня – востаннє".

Нагадаємо, народні депутати на пленарному засіданні 3 березня підтримали в першому читанні законопроєкт, яким передбачається встановлення та закріплення в Україні єдиного київського часу і відмову від сезонного переведення стрілок годинника.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua