• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Рада може зібратися на "бюджетне" засідання на наступному тижні

Реклама на dsnews.ua

Верховна Рада на наступному тижні може зібратися на позачергове засідання для розгляду проєкту державного бюджету на 2021 рік

Про це в ефірі одного з українських телеканалів заявив голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев, передає "ДС"

"Це реально. Я не бачу тут нічого, що виходить за рамки практики цього року. Ми під час коронавірусу часто збиралися на позачергові засідання. Потрібно три дні, щоб зібрати Верховну Раду. Якщо підписні листи будуть в понеділок і вівторок, ми в кінці тижня зможемо зібратися без проблем", — сказав він.

Відповідно до календарного плану четвертої сесії Верховної Ради України ІХ скликання, з 7 до 11 грудня народні депутати України працюють в комітетах, тимчасових спеціальних комісіях і депутатських фракціях.

Так, депутат вважає, що в нинішньому році український парламент може обійтися без традиційної "бюджетної ночі".

"Що таке" бюджетна ніч "? Це не просто те, що депутати працюють вночі. Але найгірше те, що депутати голосують за те, що не розуміють в законі. Під час "бюджетної ночі" вносяться якісь правки, до яких є багато питань. Депутати, голосуючи вночі за проєкт бюджету, не розуміють його остаточного тексту і не можуть дати оцінку правок. Відповідно, проходять рішення, що викликають питання і є корупційними", — зазначив Гетманцев.

    Реклама на dsnews.ua