• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Рада на цьому тижні працюватиме лише один день

Реклама на dsnews.ua

На поточному пленарному тижні Верховна Рада працюватиме в сесійній залі лише у вівторок, 17 листопада, а решту днів народні депутати збиратимуться у комітетах парламенту

Про це сьогодні повідомила заступниця глави Верховної Ради Олена Кондратюк, яка тимчасово виконує обовʼязки спікера парламенту, інформує "ДС".

"У нас зараз непроста ситуація з COVID і в стінах парламенту: в нас зараз 27 хворих народних депутатів, усього перехворіло понад 90 депутатів; зараз хворіє 24 працівники апарату Верховної Ради, які реально працюють і приймають рішення, – тому ми порадилися з керівниками фракцій і груп і розуміємо, що ми завтра повинні пропрацювати повний сесійний день, а я вношу пропозицію таку, щоб середа, четвер і пʼятниця були в нас роботою в комітетах", — сказала вона на Погоджувальній раді. 

"Я дуже прошу і сподіваюся на вашу спільну роботу завтра і цього тижня, у нас дуже багато нагальних питань", — додала вона.

Разом з тим народний депутат фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко припустив, що пленарні засідання скасовані через те, що "слуги" бояться давати опозиції керувати".

Нагадаємо, 11 листопада спікер парламенту Дмитро Разумков повідомив, що отримав позитивний результат тесту на COVID-19. 12 листопада у його першого заступника Руслана Стефанчука також підтвердили COVID-19. 

    Реклама на dsnews.ua