• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Рада не піддалася діджиталізації: депутати зберегли паперовий документообіг

Реклама на dsnews.ua

Народні депутати прийняли законопроект, яким передбачено відстрочення у впровадженні повністю електронного документообігу у Верховній Раді

Законопроект №3720 про внесення змін до Регламенту Верховної Ради за основу проголосувало 302 народних депутата, а в цілому — 306, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Відповідно до законопроекту, документи, передбачені Регламентом, подаються в електронній або паперовій формі з дня набрання чинності цього закону і до першого дня 5-ої сесії ІХ скликання (в чинній редакції — з дня набрання чинності цього закону і до першого дня 4-ої сесії ІХ скликання).

Нагадаємо, 16 квітня Верховна Рада проголосувала за зміни до регламенту роботи парламенту, які передбачають "протидію зловживанням прав народних депутатів у ході законодавчої процедури".

Так, згідно прийнятого закону про внесення змін до регламенту ВР (№1043) нардепи на пленарному засіданні більше не будуть розглядати поправки до законопроектів, відхилені профільним комітетом.Зокрема, документ пропонує вносити однакові поправки в порівняльну таблицю як одну правку, а в другому читанні спочатку розглядати враховані профільним комітетом поправки.

У день голосування за зміни до регламенту роботи ВР, які передбачають боротьбу з "правочным спамом", в парламенті зареєстровані три постанови про їх скасування. Таким чином, підписання документа було заблоковано.

    Реклама на dsnews.ua