• USD 28.4
  • EUR 33.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Рада по реформі держуправління провела чергове засідання: про що говорили

Реклама на dsnews.ua

Сьогодні, 21 вересня, відбулося 19-е засідання Координаційної ради з питань реформування державного управління

Про це повідомив у своєму Telegram-каналі міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов, передає "ДС".

Він зазначив, що обговорювалися зміни до законодавства в сфері державної служби, класифікація посад держслужби і реформа оплати праці на держслужбі, оновлення процедури конкурсного відбору на посади державної служби в умовах карантину. Крім цього, були представлені результати діяльності директоратів.

Під час засідання підсумували інформацію про зміни в закони України "Про Кабінет міністрів України" і "Про центральні органи виконавчої влади". Так, було відправлено до комітету основні новели зі зміни цих законів, а також були проведені додаткові обговорення проекту.

Крім цього, продовжується робота з підготовки змін до Регламенту Кабінету міністрів. Дуже важливо, щоб ці зміни отримали позитивну оцінку наших європейських партнерів, зокрема за програмою SIGMA.

Окремо зупинилися на питанні фінансування реформи державного управління в 2021 році. У прийнятому проекті Державного бюджету передбачено лише 467 млн ​​грн. на створення директоратів і оплату праці. За попередніми розрахунками виділених коштів вистачить тільки на оплату праці наявних на сьогоднішній день працівників директоратів. Ппріоритетом після відновлення конкурсних процедур є відібрати 70 генеральних директорів в міністерствах. На сьогодні у нас в міністерствах вже призначені 53 директора.

Також триває робота над оновленням Стратегії реформування державного управління. Зараз проект змін готується у вузькому колі, але найближчим часом документ буде представлений широкій публіці. Передбачається, що Стратегія буде продовжена до 2025 року.

    Реклама на dsnews.ua