• USD 36.6
  • EUR 35.6
  • GBP 40.3
Спецпроєкти

Рада підтримала створення Національного військового кладовища

Верховна Рада прийняла за основу урядовий законопроєкт №4225, який регламентує створення Національного військового меморіального кладовища

В Україні створять Національне військове кладовище
В Україні створять Національне військове кладовище
Реклама на dsnews.ua

Про це свідчить трансляція засідання українського парламенту, передає "ДС".

За документ проголосували 304 нардепа.

Згідно з законом, Національне військове меморіальне кладовище є об'єктом права державної власності та не підлягає приватизації або передачі в оренду.

Замовником будівництва меморіального кладовища є Міністерство у справах ветеранів. Його будівництво здійснюється за рахунок коштів державного бюджету.

Порядок організації поховань та перепоховань на території Національного військового меморіального кладовища визначає Кабінет міністрів.

Витрати на поховання померлих на території такого кладовища здійснюються за рахунок коштів держбюджету.

У проекті прописано, що зразок намогильних споруд та меморіальних табличок, що встановлюються на території кладовища, затверджує уряд.

Згідно з законом, у разі осквернення могил чи намогильних споруд відшкодовують матеріальні збитки за рахунок коштів держбюджету з наступним їх відшкодуванням коштом винних осіб.

Утримання в належному стані та охорона такого кладовища забезпечується за рахунок коштів держбюджету.

Як повідомляла "ДС", у вересні 2020 року Кабінет міністрів підготував для розгляду Верховною Радою законопроект про створення Національного військового меморіального кладовища. Наприкінці жовтня уряд вніс до парламенту відповідний законопроект №4225.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua