• USD 28.3
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Рада підтримала введення санкцій проти відповідальних за фальсифікації на виборах президента Білорусі

Реклама на dsnews.ua

Народні депутати підтримали заяву по Білорусі, в якій засуджуються фальсифікації на президентських виборах, а також підтримується введення санкцій проти офіційних осіб, відповідальних за спотворення результатів народного волевиявлення

За постанову проголосували 228 парламентаріїв, передає "ДС".

Нардепи приєдналися до оцінок Європейського союзу з приводу недемократичного характеру президентських виборів в Білорусі і підтримали введення санкцій щодо відповідальних за фальсифікацію результатів виборів і застосування насильства проти протестуючих.

"Вибори президента Білорусі пройшли з істотними порушеннями, численними відмовами в реєстрації кандидатів, непрозорим підрахунком голосів виборців. Ми вважаємо неприпустимим залякування опонентів, створення перешкод незалежним національним спостерігачам на виборчих дільницях", — підкреслюють нардепи.

Також в ВР вважають неприпустимим порушення права виборців на вільне волевиявлення, а також повний контроль влади над Центральною виборчою комісією Білорусі.

Нагадаємо, Верховна Рада України прийняла заяву щодо ситуації в Білорусі, в якій говориться, що президентські вибори в сусідній країні не були ні вільними, ні чесними.

    Реклама на dsnews.ua