• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Рада попередньо підвищила виплати дітям з інвалідністю

Реклама на dsnews.ua

Верховна Рада підтримала за основу законопроєкт Кабінету міністрів про збільшення розміру соціальної допомоги дітям з інвалідністю, які постраждали від вибухонебезпечних предметів, на 50%

За проєкт закону №3573 про внесення зміни до статті 2 Закону України "Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю" проголосував 321 нардеп, передає "ДС".

Так, в пояснювальній записці до документа наголошується, що за результатами досліджень Датьської Ради у справах біженців 111 дітей отримали поранення від хв або вибухонебезпечних предметів.

Реалізація закону потребуватиме додаткових витрат з державного бюджету.

"За попередніми розрахунками обсяг коштів, необхідних для виплати підвищеного розміру державної соціальної допомоги дітям з інвалідністю, які постраждали від вибухонебезпечних предметів, складе 783,10 тис. грн щорічно", — зазначено в пояснювальній записці.

Відзначимо, даний законопроект Кабмін вніс у Раду ще в червні.

Нагадаємо, в листопаді президент Володимир Зеленський дав доручення забезпечити можливість дітям медичних працівників, які загинули в результаті ускладнень від коронавірусної хвороби, отримати вищу освіту державним коштом.

    Реклама на dsnews.ua