• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Рада продовжить займатися землею і спробує відкрити дані про зарплату держслужбовців

Верховна Рада 17 березня продовжить розгляд у повторному другому читанні проєкту закону "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин"

Реклама на dsnews.ua

Про це свідчить порядок денний засідання, оприлюднений на сайті парламенту, інформує "ДС".

Зауважимо, що на засіданні 16 березня парламентарії розглянули 160 поправок до законопроєкту №2194. Усього до проєкту внесено 3128 поправок.

Порядок денний на сьогодні також містить законопроєкт №2195 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо продажу земельних ділянок державної та комунальної власності або прав на них (оренди, суперфіцію, емфітевзису) через електронні аукціони".

У другому читанні заплановано розгляд проєкту закону №3952 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення відкритості інформації про розмір оплати праці в державних компаніях".

Серед іншого, передбачено розгляд законопроєктів №4020 "Про перелік обʼєктів права державної власності, що не підлягають приватизації" та №4543 "Про внесення зміни до розділу V "Прикінцеві та перехідні положення» Закону України "Про приватизацію державного і комунального майна" щодо приватизації обʼєктів великої приватизації".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua