• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Рада сьогодні задасть запитання міністрам і повернеться до грального бізнесу

Реклама на dsnews.ua

Сьогоднішнє пленарне засідання Верховна Рада почне з години запитань до уряду, після чого нардепи повернуться до розгляду законопроєкту про гральний бізнес

Про це свідчить порядок денний засідання, опублікований на сайті парламенту, передає "ДС".

Рада почала розглядати "гральний законопроєкт" у другому читанні 30 червня, але нардепи встигли пройти тільки 120 правок. До цього закону неможливо застосувати скорочену процедуру або інші механізми прискореного розгляду, тому на проходження понад 3 тис. поправок піде кілька днів.

Крім цього, на порядку денному сьогоднішнього засідання проєкт закону про безпеку та якості донорської крові та її компонентів.

У повторному першому читанні розглянуть проєкт закону щодо забезпечення права працівників державних сільськогосподарських підприємств, установ, організацій на отримання земельної частки.

На порядку денному також проєкти законів про соціальний захист населення в період карантину, пов'язаний із запобіганням виникнення та поширення коронавірусної хвороби, про меценатську діяльність у сфері спорту та підтримки і підвищення міжнародної конкурентоспроможності галузі відео - та кіновиробництва.

Крім того, сьогодні може відбутися позачергове засідання. За словами представників монобільшиості, воно може початися відразу після ранкового засідання, в 14:00, і стосуватиметься "кадрових питань".

    Реклама на dsnews.ua