• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Рада сьогодні задасть питання міністрам і повернеться до игорке

Реклама на dsnews.ua
Сьогоднішнє пленарне засідання Верховна Рада почне з години запитань до уряду, після чого нардепи повернуться до розгляду законопроекту про гральний бізнес

Про це свідчить порядок денний засідання, опублікована на сайті парламенту, передає "ДС".

Рада почала розглядати "гральний законопроект" в другому читанні 30 червня, але нардепи встигли пройти тільки 120 правок. До цього закону неможливо застосувати скорочену процедуру або інші механізми прискореного розгляду, тому на проходження понад 3 тис. поправок піде кілька днів.

Крім цього, на порядку денному сьогоднішнього засідання проект закону про безпеки та якості донорської крові та її компонентів.

У повторному першому читанні розглянуть проект закону щодо забезпечення права працівників державних сільськогосподарських підприємств, установ, організацій на отримання земельної частки.

На порядку денному також проекти законів про соціальний захист населення в період карантину, пов'язаної із запобіганням виникнення та поширення коронавирусной хвороби, про меценатську діяльність у сфері спорту та підтримки і підвищення міжнародної конкурентоспроможності галузі відео - та кіновиробництва.

Крім того, сьогодні може відбутися позачергове засідання. За словами представників монобольшинства, воно може початися відразу після ранкового засідання, в 14:00, і стосуватиметься "кадрових питань".

    Реклама на dsnews.ua