• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Рада сьогодні займеться соцзахистом інвалідів, аграрним блоком і перейменуванням

Реклама на dsnews.ua
Верховна Рада на сьогоднішньому пленарному засіданні розгляне блок питань щодо соціального захисту осіб з інвалідністю

Засідання розпочнеться о 10:00, повідомляє "ДС" з посиланням на сайт Верховної Ради.

Також в порядку денному парламенту сьогодні - аграрний блок проект закону про приватну детективну діяльність з пропозиціями президента.

Депутати почнуть роботу з чотирьох законопроектів про захист осіб з інвалідністю. Далі за планом - питання аграрної політики, в тому числі проект закону про вимоги до матеріалів, що контактують з харчовими продуктами, та про реєстрацію тварин, уточнює "112.ua".

Також заплановано блок для включення до порядку денного сесії. Він містить, зокрема, проект № 9068 про заборону виправдовувати окупацію Донбасу і Криму в ефірах телеканалів, а також законопроект № 9275, який називає сприянням тероризму поширення інформації, що виправдовує збройну агресію проти України.

Крім того, депутати планують змінити назви населених пунктів в Івано-Франківській, Київській, Харківській, Черкаській, Волинській, Сумській та Полтавській областях.

На розгляд народних депутатів низку законопроектів у першому читанні, зокрема про заборону викладати пачки з сигаретами в супермаркетах. Повторно з пропозиціями президента мають намір розглянути законопроект про приватної детективної діяльності.

Детально ознайомитися з порядком денним засідання Верховної Ради можна тут.

    Реклама на dsnews.ua