• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Рада схвалила постанову про електронний реєстр лікарняних

Реклама на dsnews.ua

Верховна Рада прийняла проєкт постанови №4243, яка зобов'язує Кабінет міністрів ввести електронний реєстр лікарняних з 1 лютого 2021 року

Про це свідчить трансляція засідання українського парламенту, передає "ДС".

Очікується, що електронний лікарняний листок повинен стати запобіжником для витрат з Фонду соціального страхування на фальсифіковані лікарняні і ті, які виписуються заднім числом.

Рада доручила Кабміну вжити заходів для прискорення розробки і внесення змін до відповідних нормативно-правових актів з метою впровадження Е-реєстру.

КМУ доручено в разі необхідності подати в парламент законопроєкти для забезпечення інформаційної взаємодії електронної охорони здоров'я з реєстром.

Уряд зобов'язали також провести аудит ефективності використання коштів, виділених на впровадження Е-реєстру лікарняних.

Міністерству охорони здоров'я до 1 січня 2021 року доручили:

  • розробити і затвердити свої нормативно-правові акти, необхідні для впровадження Е-реєстру;
  • узгодити з Пенсійним фондом України, Фондом соціального страхування і затвердити порядок видачі, продовження та обліку листків непрацездатності.

Крім того, Міністерству охорони здоров'я, Міністерству соціальної політики, Національній службі здоров'я, Пенсійному фонду і ФССУ доручили забезпечити повноцінне функціонування реєстру.

Контроль за виконанням постанови поклали на комітет ВР з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

Нагадаємо, раніше Міністерство охорони здоров'я передало на розгляд Кабінету міністрів концепцію розвитку електронної охорони здоров'я.

    Реклама на dsnews.ua