• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Рада схвалила угоду з Туреччиною про житло для кримських татар

Верховна Рада ратифікувала рамкову угоду з Туреччиною про співробітництво в сфері будівництва житла для кримських татар та інших пільгових категорій

Реклама на dsnews.ua

Документ підтримали 333 народних депутата, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

Так, документом передбачається надання Туреччиною безповоротної допомоги шляхом будівництва 500 квартир для представників кримськотатарського народу і пільгових категорій громадян України. Зокрема, в місті Миколаїв — 200 квартир, в Херсоні — 200, в Києві — 100.

Крім того, в рамках реалізації рамкової угоди товари, обладнання та механізми, а також будівельна техніка (в тому числі тимчасово ввезені), які необхідні для виконання будівельних робіт, звільняються від сплати податків, митних зборів і будь-яких інших обов'язкових платежів, що стягуються на території України відповідно до національного законодавства України.

Також передбачається, що оподаткування операцій з постачання товарів/послуг на митній території України, що здійснюються безпосередньо виконавцями, зареєстрованими в Туреччині, і замовником будівництва, зареєстрованим на митній території України, відповідно до контрактів, укладених в рамках угоди, здійснюється за нульовою ставкою податку на додану вартість.

У той же час земельні ділянки, на яких згідно з цією Угодою буде здійснюватись будівництво житла в рамках проекту, на період будівництва не є об'єктами оподаткування.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua