• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Рада сьогодні заслухає Степанова і повернеться до земельних питань

Верховна Рада на пленарному засіданні у п’ятницю, 16 квітня, заслухає звіт міністра охорони здоров‘я Максима Степанова про стан виконання плану вакцинації та про результати впроваджених карантинних заходів

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у порядку денному пленарного засідання, оприлюдненому на сайті парламенту, інформує "ДС".

Традиційно щопʼятниці у Верховній Раді відбувається година запитань до уряду. Сьогодні головним доповідачем буде міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Парламентарії також продовжать розгляд поправок до законопроєкту №2194 "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин". Напередодні, 15 квітня, парламентарії розглянули 2267 поправок з 3128 до цього законопроєкту.

Крім цього, до розгляду на пленарному засіданні заплановано законопроєкти №5099 "Про антидопінгову діяльність у спорті", №4284 "Про дерадянізацію законодавства України" та №5122, №5122-1, №5122-2 "про внесення змін до статті 21 Закону України "Про лікарські засоби" щодо заборони продажу лікарських засобів дітям".

Попри доволі насичений порядок денний, в 13.00 нардепи перейдуть до оголошення депутатських запитів.

Раніше очільник МОЗ Максим Степанов заявив, що його відомство рекомендуватиме місцевій владі посилити карантинні обмеження на травневі та великодні свята.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua