• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Рада заслухає Шмигаля і спробує ухвалити закон про референдум

Реклама на dsnews.ua

Верховна Рада на пленарному засіданні 26 січня в другому читанні має розглянути законопроєкти про народовладдя через всеукраїнський референдум і про посилення відповідальності за напади на журналістів

Про це свідчить порядок денний, який оприлюднено на сайті парламенту, інформує "ДС".

Для включення до порядку денного та ухвалення рішення про скорочення строку внесення альтернативних проєктів запропоновано документ про державну реєстрацію лікарських засобів під зобовʼязання.

Для ухвалення рішень також запропоновано проєкт закону про схвалення рішення президента України про допуск підрозділів Збройних сил інших держав на територію України у 2021 році для участі в багатонаціональних навчаннях.

У першому читанні Рада розгляне проєкти законів про вдосконалення електронної форми документообігу у Верховній Раді, а також про удосконалення процедури виборів керівника закладу вищої освіти.

Парламент також розгляне проєкт постанови про заходи щодо запровадження електронного реєстру листків непрацездатності та скасування трудової книжки.

Як писала "ДС", на сьогоднішньому засіданні Ради має виступити премʼєр-міністр Денис Шмигаль. Він доповість щодо ситуації з тарифами.

Зауважимо, що парламент України не збирався на пленарні засідання з грудня минулого року.

    Реклама на dsnews.ua