• USD 27.9
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Рада зобов’язала Кабмін збільшити видатки на субсидії

Реклама на dsnews.ua

Верховна Рада на пленарному засіданні 28 січня зобов’язала уряд в місячний термін внести до парламенту зміни до державного бюджету на 2021 рік щодо збільшення видатків на субсидії

Проєкт постанови "Про заходи, спрямовані на соціальний захист населення, у звʼязку з підвищенням цін (тарифів) на житлово-комунальні послуги" №4650 підтримали 337 народних депутатів, інформує "ДС".

Згідно з документом, Кабмін має у місячний термін також "вивчити питання та подати пропозиції щодо внесення змін до законодавства з метою завершення опалювального сезону 2020-2021 рр. на основі системи надання житлово-комунальних послуг населенню, що діяла до 1 січня 2021 року".

При цьому урядовцям рекомендують удосконалити механізм підтримки вразливих споживачів в частині відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг.

Крім цього, парламентарі радять уряду встановити окремий тариф для споживачів, які протягом місяця використають до 100 кіловат електроенергії, а також внести зміни до фіксованих цін на електричну енергію "з метою встановлення окремого тарифу на електричну енергію, що відпускається населенню для будинків, обладнаних опалювальними електроустановками та негазифікованих будинків, за обсяг, спожитий до 3000 кВт/год на місяць (включно)".

Раніше повідомлялося, що Мінсоцполітики хоче на третину збільшити фінансування субсидій.

    Реклама на dsnews.ua