• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Раді довелося відкласти законопроєкт з е-декларування на тиждень: "постарався" Дубінський

Верховна Рада не розгляне законопроєкти про відновлення дії електронного декларування на поточному пленарному тижні через подачу альтернативного документу одіозним нардепом від "Слуги народу" Олександром Дубінським

Олександр Дубінський
Олександр Дубінський / УНІАН
Реклама на dsnews.ua

Про це спікер ВР Дмитро Разумков заявив під час пленарного засідання парламенту, передає "ДС".

"У понеділок всі депутатські фракції-групи досягли єдиної позиції щодо законопроєкту № 4304 (Про відновлення дії окремих положень закону України "Про запобігання корупції" та КК). Підписались 126 народних депутатів, але з незрозумілих для мене причин, вчора, після того як був розглянуто це документ і була досягнута позиція, що цей документ буде розглядатися в залі сьогодні. Після того як профільний комітет його розглянув і запропонував ВР прийняти за основу та в цілому, один з наших колег, Олександр Дубинський, вніс альтернативний законопроєкт 4104-1. Я не коментуватиму цю дію, але Верховна Рада не порушує закони", — сказав Разумков.

За словами спікера, Рада сьогодні не може розглянути цей законопроєкт, тому що немає висновку комітету.

"Я думаю, ми зараз скоротимо терміни і розглянемо цей законопроект на наступному пленарному тижні", — заявив Разумков.

Як повідомляла "ДС", 27 жовтня КСУ визнав неконституційним положення про кримінальну відповідальність за недостовірне декларування, а також забрав частину контролюючих функцій у Нацагентства з питань запобігання корупції. Зокрема, скасовано право НАЗК вести моніторинг доходів і витрат суддів.

2 листопада в Верховну Раду був внесений законопроєкт №4304 авторства спікера парламенту Дмитра Разумкова і групи депутатів з різних фракцій про відновлення електронного декларування в первісному вигляді. Парламентський комітет з питань антикорупційної політики рекомендував Раді прийняти документ.

    Реклама на dsnews.ua