• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Радник Єрмака повідомив, за яким алгоритмом Зеленський ухвалює важливі рішення

Реклама на dsnews.ua

Президент України Володимир Зеленський під час розгляду важливого питання збирає групу експертів, вислуховує їхні пропозиції, а вже потім ухвалює те чи інше рішення

Про це заявив політтехнолог і радник глави Офісу президента Михайло Подоляк, інформує "ДС".

"Щоб прийняти функціональне рішення, президент збирає кілька людей. Часто ці люди мають, скажімо так, конфліктні уявлення між собою. Він слухає, модерує зустріч, отримує 20 точок зору. На наступний день він може зібрати ще раз, якщо питання складне, ще раз послухати, побачити зміни, які відбулися у тієї чи іншої людини, тому що він просить вивчити глибше", — розповів Подоляк в інтервʼю "Українській правді".

Він уточнив, що глава ОПУ Андрій Єрмак або перший помічник Сергій Шефір формують для Зеленського групу експертів під конкретну тему.

"Наприклад, якщо ми розбираємо енергетику. Зрозуміло, що є коло, яке так чи інакше стосується парламентського відповідного комітету, Кабінету міністрів, включаючи премʼєр-міністра, або галузевого міністра. Ну і, наприклад, главу Енергоатому або главу, умовно кажучи, Центренерго. Тобто, тих держпідприємств, які так чи інакше впливають на енергетичний баланс в країні", — розповів радник Єрмака.

На основі зустрічі з групою експертів, за його словами, Зеленський "накидає" логістичний план й ухвалює відповідне рішення, однак "головна проблема лежить на рівні виконавців".

"У нас пробуксовки виходять не в стратегуванні функцій, як багато хто думає, як раз таки тут все зрозуміло — де, в якій галузі, що ми хочемо отримати. У нас починаються пробуксовки на рівні виконавців. У нас менеджерами часто стають люди, які, на мій погляд, не відповідають займаним посадам – і з точки зору інтелектуального потенціалу, і з точки зору досвіду роботи, і з точки зору готовності роботи в кризових ситуаціях", — вважає Подоляк.

Як писала "ДС", за словами Подоляка, президент Зеленський і голова ОПУ Єрмак, у яких виявили коронавірус, наразі знаходяться в ізольованих палатах клінічної лікарні "Феофанія".

    Реклама на dsnews.ua