• USD 27.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Раду з понеділка зачинять для нещеплених нардепів: Радуцький розповів про обмеження

З 15 листопада на вході до будівлі Верховної Ради перевірятимуть сертифікат про вакцинацію у додатку "Дія"

Верховна Рада
Верховна Рада / facebook.com/verkhovna.rada.ukraine
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні очільника Комітету ВР з питань здоров'я нації Михайла Радуцького у Facebook, передає "ДС".

За словами Радуцького, народні депутати, які відмовились від вакцинації — будуть змушені робити тест на виявлення захворювання. Водночас тестування відбуватиметься за власний рахунок.

"На вході до будівель ВРУ співробітники УДО України будуть перевіряти сертифікати у застосунку "Дія" за допомогою спеціальних пристроїв для зчитування QR-коду", — додав Радуцький.

Водночас нові правила входу до адміністративної будівлі Верховної Ради поширюються не лише на народних депутатів, але й на журналістів та співробітників апарату ВР.

"Наступний крок, про який ми говоримо ще з початку року — реальний механізм притягнення депутата до адміністративної відповідальності за порушення маскового режиму. Сертифікат вакцинації не надає права нехтувати вимогами карантину", — зауважив голова комітету ВР з питань здоров'я нації.

Нагадаємо, 2 листопада Верховна Рада підтримала обмеження доступу до парламенту для тих, хто не вакцинований проти коронавірусу та не має тестів. Речник Руслан Стефанчук підписав розпорядження, яким встановлюється заборона на перебування в парламенті невакцинованих народних депутатів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua