• USD 27.2
  • EUR 30.8
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Радуцький вважає, що у Раді нещепленими залишаються до 40% нардепів

Голова комітету Верховної Ради з питань охорони здоров'я, нардеп від "Слуги народу" Михайло Радуцький вважає, що наразі нещепленими залишаються до 40% нардепів

Михайло Радуцький
Михайло Радуцький / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав "Цензор.НЕТ", передає "ДС".

"Зараз вона (кількість невакцинованих депутатів, — "ДС") становить близько 40%. Це дуже приблизний підрахунок — суто у спілкуванні з людьми. Але я вам скажу так: буквально 15 листопада ми з вами точно знатимемо, скільки депутатів провакциновано, у кого є сертифікат у "Дії", — сказав Радуцький.

Він вважає, що ідейних антивакцинаторів серед депутатів менше, ніж серед населення.

"Серед населення, по-моєму, КМІС нещодавно проводив опитування, виявилося, що близько 49% не підтримують вакцинацію. Серед депутатів таких активних, як ви кажете, думаю, — не більше 10-15%. Краще, ніж загалом у країні, скажімо так", — сказав Радуцький.

Також він визнав, що через відсутність вакцинації депутатів не можна не пускати на засідання Ради та позбавляти зарплати.

"Тому ми залишили депутатам такий самий вибір, як і для інших людей: або у тебе є COVID-сертифікат, або ПЛР-тест не старше 72 годин, або тест на антиген не старший за 48 годин. Ну, або довідка від лікаря про те, що ти вилікувався від COVID-19 не більше ніж 3 місяці тому", – пояснив Радуцький.

Нагадаємо, Верховна Рада підтримала обмеження доступу до парламенту для тих, хто не вакцинований від коронавірусу та не має тестів.

Як повідомляла "ДС", нардеп від "Слуги народу" Юрій Камельчук заявив, що не робитиме щеплення від коронавірусу навіть після ухвалення постанови про допуск до Ради за COVID-сертифікатами. Він готовий витрачати до 4 тисяч гривень на місяць на ПЛР-тести.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua