• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Раніше відсторонений заступник Кличка Поворозник готовий повернутися до роботи

Перший заступник голови КМДА Микола Поворозник готовий повернутися до своїх обов'язків

Микола Поворозник
Микола Поворозник / kyivcity.gov.ua
Реклама на dsnews.ua

Про це Київський міський голова Віталій Кличко сказав на засіданні Київради у четвер, передає "ДС" з посиланям на Укрінформ.

"До мене надійшла заява Миколи Поворозника про готовність приступити до виконання своїх обовʼязків, зважаючи на інформацію зі Служби безпеки щодо процесуального статусу Поворозника… В доповіді Служби безпеки сказано, що перший заступник не є стороною чи учасником кримінального провадження", — прокоментував Кличко.

За його словами, досудове розслідування справи зараз завершено і матеріали направлені до суду. "На мою думку, всі крапки над "і" розставлені, і я буду приймати рішення, щоб людина поверталася до виконання своїх обовʼязків", — сказав Кличко.

Нагадаємо, 14 квітня 2020 року з’явилася інформація, що у приміщеннях Київської міськдержадміністрації відбулися обшуки після того, як співробітники СБУ нібито задокументували вимагання першим заступником голови КМДА Миколою Поворозником неправомірної вигоди від представника компанії-забудовника.

21 квітня 2020 року очільник КМДА Віталій Кличко повідомив, що  відсторонив Поворозника на його прохання.

Згодом відсторонений від посади заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник подав заяву про поновлення.

Поворозник повідомив, що наразі не є стороною у жодному кримінальному провадженні і на підтвердження свої слів виклав у Фейсбуці відповідь від керівника слідчого управління СБУ у місті Києві Ігоря Хоменка.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua