• USD 27.8
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Rapid Trident-2017 не буде тренуванням відбиття агресії Росії, - Міноборони

Реклама на dsnews.ua
Міжнародні військові навчання Rapid Trident-2017 розроблялися не як протидія російської агресії

Про це повідомив керівник прес-служби навчань Антон Миронович, передає "ДС" з посиланням на телеканал "112 Україна".

"Буде досить велика делегація з армії США, майже 400 осіб, також передбачається, що великі контингенти прибудуть з Молдови, Румунії, Польщі та ін. Буде залучено кілька десятків одиниць броньованої техніки, автомобільної техніки та 2 вертольоти МІ-8, літак АН-26", - зазначив Миронович.

На питання про те, за чий рахунок пройдуть навчання, у прес-службі зазначили:

"Знаю точно, що кілька країн, Україна, Грузія, Туреччина, Молдова, вони будуть фінансуватися, власне, це їх участь, з боку США", - сказав він.

Також Миронович зазначив, що українсько-американські навчання Rapid Trident-2017 не розроблялися як протидія російської агресії:

"Ці навчання не розроблялися як протидія російської агресії, в тому числі і протидія тим вченням, які Росія починає наступного тижня ("Захід-2017"). Військовослужбовці різних країн в першу чергу відпрацьовують спільні дії, щоб в майбутньому отримати повну взаємну сумісність при виконанні тих чи інших завдань, - миротворчих місій та стабілізаційних", - зазначив він.

На питання, як буде забезпечуватися комунікація військових, у прес-службі відповіли:

"Всі військовослужбовці, які візьмуть участь, мають певні знання англійської мови", додав Миронович.

Нагадаємо, навчання Rapid Trident-2017 пройдуть на Яворівському полігоні у Львівській області з 7 по 20 вересня. У них візьмуть участь 2,5 тис. військових з України з 14 країн.

    Реклама на dsnews.ua