• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Витрати на безпеку в 2018 році зростуть на 20 млрд грн, - Порошенко

Реклама на dsnews.ua
У 2018 році планується виділити на оборону і безпеку України на 20 млрд грн більше, ніж передбачено у бюджеті на поточний рік

Про це заявив президент Петро Порошенко на засіданні РНБО, передає "ДС" з посиланням на прес-службу глави держави.

Так, згідно з пропозиціями Кабінету Міністрів України в 2018 році планується направити на потреби національної безпеки і оборони 163 млрд грн, що на 20 млрд більше, ніж у поточному році.

Президент зазначив, що військовий бюджет України порівняно з 2013 роком практично не змінився в доларовому еквіваленті, проте кошти витрачаються недостатньо ефективно.

"Якщо ви порівняєте витрати Державного бюджету на оборону 2017 року та 2013 року у гривнях - вони суттєво зросли. Але якщо візьмете доларовий еквівалент - вони будуть майже ті ж. Але подивіться зараз, скільки нами зроблено за ці гроші за ці три роки, що свідчить про ефективність використання кожної бюджетної копійки", - сказав він.

Порошенко підкреслив важливість і ефективність боротьби з корупцією та запровадження прозорих та ефективних механізмів фінансування у секторі безпеки і оборони, що дозволило раціонально використовувати наявний фінансовий ресурс, а також жорстко контролювати витрати.

Глава держави додав, що Стратегія нацбезпеки передбачено щорічне бюджетне фінансування сектору оборони та безпеки на рівні не менше 5% від ВВП.

    Реклама на dsnews.ua