• USD 28
  • EUR 32
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

"Розбірки" на блокпості: Монастирський пропонує усунути заступника голови МВС та ініціює розслідування

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський ініціює розслідування інциденту на блокпості в Донецькій області із заступником голови МВС Олександром Гогілашвілі

Реклама на dsnews.ua

Про це Монастирський написав на своїй сторінці у Facebook, передає "ДС".

"Через події на блокпості в Донецькій області за участю заступника міністра Олександра Гогілашвілі мною ініційовано перед прем'єр-міністром України та урядом питання про проведення дисциплінарного провадження, під час якого мають бути встановлені всі обставини та зроблено висновки.

На період дисциплінарного провадження пропонуватиму уряду усунути Олександра Гогілашвілі з посади, для чого підписав відповідне подання до Кабінету міністрів України", — написав міністр.

Він підкреслив, що особисто вивчить усі деталі інциденту та ухвалить відповідні управлінські рішення.

Нагадаємо, заступник міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі вчинив скандал після того, як його авто не зупинилося на блокпосту на в'їзді до Донецької області на вимогу поліцейських. Після зупинки Олександр Гогілашвілі почав загрожувати співробітникам правоохоронних органів, питати "Ви що не бачите, хто я?", всіляко їх ображати, вживаючи нецензурну лайку, та лізти у бійку.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua