• USD 38.2
  • EUR 41.3
  • GBP 48.2
Спецпроєкти

Разом з похолоданням Україну чекають масовані атаки росіян по інфраструктурі

На тлі обіцяного похолодання РФ готується до масованих атак по інфраструктурі України

Начальниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк
Начальниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк
Реклама на dsnews.ua

Таку думку в ефірі телеканалу FREEДОМ висловила начальниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк, пише "ДС".

Російська армія посилила розвідку з повітря безпілотними літальними апаратами, а також активно використовує авіацію в акваторії Чорного моря для того, щоб встановити місця розташування протиповітряної оборони (ППО), а також прорахувати логіку пересування.

Це все свідчить про те, що ворог готується завдавати масованих атак по інфраструктурі України.

"Ми констатуємо, що дуже серйозно посилилася безпілотна аеророзвідка. За попередню добу в нашій зоні відповідальності знищено 5 безпілотних літальних апаратів, які збирали інформацію: 2 "Мерлін-ВР", 2 SuperCam і "Орлан 10", — наголосила вона.

Армія РФ намагається встановити місця розташування, а також простежити логіку роботи ППО, щоб збільшити ефективність атак і влаштувати українцям блекаут як у 2023 році.

"Констатуємо активність ворожої авіації в акваторії Чорного моря, де вони намагаються розвідати системи протиповітряної оборони. Тому що пуски ракет, які фіксувалися на Одеському напрямку — це протирадіолокаційні ракети, якими ворог намагався знищити системи наведення, системи протиповітряної оборони. Усі ці фактори свідчать про те, що на тлі обіцяного похолодання ворог готується до масованих атак у дусі блекауту минулого року", — резюмувала Гуменюк.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua