• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Разумков анонсував розгляд в Раді законопроєкту про реформу КСУ

Верховна Рада незабаром має розглянути проєкт закону про реформу Конституційного суду

Дмитро Разумков
Дмитро Разумков / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє пресслужба парламенту, передає "ДС".

Разумков провів зустріч з главою Венеціанської комісії Джанні Букіккіо. Вони обговорили питання судової реформи, вдосконалення антикорупційного законодавства, а також законодавче врегулювання діяльності КСУ.

"Найближчим часом у Верховній Раді може бути розглянуто законопроєкт про конституційну процедуру, який вже отримав висновок Венеціанської комісії", — сказано в повідомленні.

Крім того, за словами Разумкова, незабаром парламент може розглянути законопроєкти про Вищу раду правосуддя та Вищу кваліфікаційної комісії суддів.

"Ці законопроєкти проходять завершальну підготовку в комітетах. Надзвичайно важливо розглянути їх синхронно", — сказав він.

Спікер ВР додав, що до розгляду в другому читанні готується законопроект щодо врегулювання діяльності Національного антикорупційного бюро України

Як повідомлялося, в середині квітня Рада прийняла за основу доопрацьований законопроєкт №4533 про реформу Конституційного суду України. У документі збережений існуючий порядок прийняття рішень КСУ.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський заявив про високий рівень співпраці України з Європейською комісією за демократію через право (Венеціанською комісією), яка надає вагому консультативну допомогу у впровадженні ключових реформ.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua