• USD 27.3
  • EUR 32.6
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Зеленський розповів главі "Венеціанки" про судову реформу і боротьбу з корупцією

Президент Володимир Зеленський заявив про високий рівень співпраці України з Європейською комісією за демократію через право (Венеціанською комісією), яка надає вагому консультативну допомогу у впровадженні ключових реформ

Реклама на dsnews.ua

Про це Зеленський сказав під час зустрічі з главою "Венеціанки" Джанні Букіккіо, який знаходиться в Україні з робочим візитом, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу глави держави.

"Дякую вам та Венеціанській комісії за постійну підтримку України в розбудові антикорупційної системи та реформуванні судової гілки влади", — сказав Зеленський.

Президент повідомив Букіккіо про останні законодавчі зміни, спрямовані на забезпечення верховенства права в Україні, включно з реформуванням органів судової влади, конституційного судочинства та подолання корупції.

Зеленський відзначив допомогу Венеціанської комісії під час кризи навколо Конституційного Суду і розповів про підготовку до проведення прозорих та відкритих конкурсів на зайняття посад в КСУ і органах суддівського управління.

Глава держави особливо наголосив на важливій ролі висновків Венеціанської комісії щодо нелегітимності так званого "Кримського референдуму" 2014 року і незаконності окупації Криму Росією.

Джанні Букіккіо, за інформацією пресслужби, високо оцінив бачення Зеленського щодо європейського майбутнього України та його прагнення побудувати ще більш демократичну і прозору державу.

Як повідомляла "ДС", законопроєкт про місцеві референдуми буде спрямований на оцінку до Венеціанської комісії.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua