• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Разумков анонсував ухвалення закону про земельні аукціони

Верховна Рада ухвалить у другому читанні законопроєкт щодо продажу земельних ділянок державної та комунальної власності або прав на них через електронні аукціони на наступному пленарному тижні

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив голова Верховної Ради Дмитро Разумков, інформує "ДС".

"Я сподіваюся, що на наступному пленарному тижні (триватиме з 17 до 21 травня, – прим. "ДС") парламент зможе доопрацювати цей законопроєкт. Це друге читання. Далі все буде залежати від технічних питань, підписання його президентом та оприлюднення. Затримки за Верховною Радою не буде", — сказав Разумков.

Нагадаємо, проєкт закону №2195 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо продажу земельних ділянок державної та комунальної власності або прав на них (оренди, суперфіцію, емфітевзису) через електронні аукціони" є другим у переліку "земельних" законопроєктів для розгляду на цій сесії. Він передбачає запровадження обов’язкового продажу земельних ділянок державної та комунальної власності або прав на них через електронні аукціони. У першому читанні законопроєкт ухвалили 14 листопада 2019 року.

Під час пленарного засідання 28 квітня парламентарії ухвалили закон № 2194 "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин". Розгляд поправок до нього тривав у Верховній Раді з 16 березня.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua