• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Разумков дав прочухана апарату Ради через ігнорування його доручень

Реклама на dsnews.ua

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков просить апарат парламенту розібратись, чому не виконано його доручення, зокрема щодо розгляду кількох надважливих питань

З відповідною заявою Разумков виступив сьогодні на засіданні Погоджувальної ради, інформує "ДС".

Спікер зазначив, що поки знаходився на самоізоляції через коронавірус, двічі давав доручення комітету з питань правової політики провести засідання і надати письмові пропозиції робочій групі щодо виходу з конституційної кризи.

"На жаль, воно не відбулося", — констатував він.

Разумков також наголосив, що депутати мають достатньо великі зарплати, "щоб їм вистачало часу і хисту займатися своїми безпосередніми обов’язками".

"Я розумію, що хтось хворіє, хтось не хворіє. Але якщо ми за два тижні не можемо провести засідання і можемо розглянути тільки чотири питання, виникає логічне запитання в мене: а що ми робимо? Сьогодні Верховна Рада повинна демонструвати свою ефективність. Я дуже сподіваюсь, що це просто якась безалаберність, а не некомпетентність, а тим більше – що це не пов’язано з гальмуванням процесу, бо на порядку денному стояли питання саме для допомоги робочій групі в майбутньому вийти з кризової ситуації, яку ми спостерігаємо після безпрецедентного рішення Конституційного Суду", — заявив спікер парламенту.

Раніше Разумков повідомив, що Верховна Рада на поточному пленарному тижні не зможе розглянути проєкт бюджету на 2021 рік, оскільки він надійшов до парламенту зі значним запізненням.

    Реклама на dsnews.ua