• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Разумков допускає кадрові перестановки в Кабміні Шмигаля

Питання відставки премʼєр-міністра Дениса Шмигаля найближчим часом не стоїть на порядку денному, однак кадрові ротації в Кабміні все ж таки можуть відбутися

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив спікер Верховної Ради Дмитро Разумков, інформує "ДС".

"Критичної маси, яка сьогодні в парламенті могла ініціювати цей процес (відставку Шмигаля, — прим. "ДС"), я поки не бачу", — сказав Разумков в інтервʼю "РБК-Україна".

Водночас спікер ВРУ не виключає можливих перестановок в Кабміні. "Теоретично це можливо. Наскільки я памʼятаю, поки подання від премʼєр-міністра не було. Кожен конкретний випадок розглядається в стінах парламенту. Когось ми голосуємо. Наприклад, Лапутіна, — була кандидатка, стала міністерка. Вітренко — ну ви по ньому ситуацію два рази знаєте", — пояснив він.

Відповідаючи на питання про можливість третього розгляду питання щодо призначення Вітренка міністром енергетики, Разумков сказав наступне: "Поки коаліція, наскільки мені відомо, премʼєр-міністру таку пропозицію не вносила. А якщо коаліція не вносить, то і премʼєр поки не вносить, а далі подивимося".

Нагадаємо, на початку березня народні депутати зібрали 46 підписів для подання до Конституційного Суду звернення щодо незаконності призначення Сергія Шкарлета міністром освіти і науки. Раніше також в інформпросторі обговорювалася можливість відставки голови МОЗ Максима Степанова.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua