• USD 26.2
  • EUR 30.5
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Разумков нагадав Зеленському та "слугам", що ті не обіцяли народу підмінити суди рішеннями РНБО

Спікер ВР Дмитро Разумков пояснив, чому не голосував за санкції проти українських громадян і телеканалів

Дмитро Разумков
Дмитро Разумков / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав на брифінгу в понеділок, передає "ДС".

Главі Ради неодноразово дорікали в тому, що він не голосував за санкції проти нардепа від ОПЗЖ Віктора Медведчука, проти "Страни" і Шарій.нет. Сьогодні цю претензію знову озвучив глава "СН" Олександр Корнієнко.

"Коли війна за територіальну цілісність іде, то війна з російською пропагандою повинна йти, різними інструментами, в тому числі санкціями РНБО, та не всі з представників влади одностайні, на жаль, у цьому прагненні. Ми про це знаємо з Telegram-каналів, але ні разу не чули позицію. Наприклад, вашу, Дмитре Олександровичу, ваших голосувань проти на РНБО щодо санкцій на окремих осіб, починаючи з пана Медведчука, і на проросійські ЗМІ — "Страна", "Шарій.нет" і так далі. Стурбованість викликає присутність журналістів цих видань у Верховній Раді", — заявив він.

"Мені дивно було чути сьогодні позицію колеги по голосуваннях на РНБО. Я ж після перших санкцій вийшов і пояснив, чому я за них не голосував. З цієї трибуни, а не з Telegram-каналів, я вийшов і сказав, що вважаю, що до громадян України закон про санкції не застосовується. Якщо вони навіть терористи, то потрібно, щоб суд їх визнав терористами, і їм тоді не місце в державних органах. тоді давайте не будемо маніпулювати і будемо чесними і перед собою, і перед колегами, і перед людьми", — відповів на це Разумков.

Він зазначив, що президент Зеленський і "слуги" у передвиборчій кампанії не давали людям обіцянок підмінити суди рішеннями РНБО.

Нагадаємо, на засіданні фракції "Слуга народу" в Трускавці було прийнято рішення в понеділок розпочати процедуру відкликання голови Верховної Ради України з займаної посади.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua