• USD 26.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

"Слуги" вирішили розпочати процедуру відкликання Разумкова на наступному тижні

Представники владної фракції "Слуга народу" на засіданні у суботу, 2 жовтня, обговорили, коли звільнятимуть з посади голову парламенту Дмитра Разумкова

Дмитро Разумков
Дмитро Разумков / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні речниці "Слуги народу" Юлії Палійчук у Telegram, передає "ДС".

"На фракції "Слуга Народу" обговорили питання відставки спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова. Шляхом голосування депутатами фракції прийнято рішення у понеділок розпочати процедуру відкликання голови Верховної Ради України із займаної посади", — зазначила Палійчук.

Президент України Володимир Зеленський назвав "внутрішньофракційним" питання стосовно перебування Дмитра Разумкова на посаді голови Верховної Ради і зазначив, що було помилково з боку спікера парламенту піднімати таке питання, озвучуючи його перед медіа.

У контексті обговорення персоналії Разумкова Зеленський загальними фразами наголосив, що будь-хто з команди СН, хто не приймає участі у боротьбі з українськими олігархами, має пристати до якоїсь іншої політичної сили.

Нагадаємо, раніше очільник фракції "Слуга народу" Давид Арахамія звернувся з проханням видати підписні листи для початку збору підписів про відкликання Дмитра Разумкова з посади голови Верховної Ради. При цьому Арахамія не виключив, що може стати спікером українського парламенту після відставки Разумкова.

В "ЄС" збір підписів за відставку Разумкова назвали розправою президента Володимира Зеленського з інакодумцями.

Зі свого боку, спікер Верховної Ради Дмитро Разумков запросив колег на засідання фракції в Києві у понеділок, 4 жовтня, пообіцявши відповісти там на всі претензії та питання.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua