• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Разумков не підтримує слова Зеленського, адресовані жителям Донбасу

Спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков не поділяє думку президента Володимира Зеленського про те, що жителям окупованого Донбасу, які відчувають себе росіянами, варто шукати майбутнє в Росії

Дмитро Разумков
Дмитро Разумков / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це Разумков заявив на брифінгу в Полтавській області, передає "ДС".

"Я думаю, що нам потрібно зробити так, щоб жителі Донбасу, Криму і всієї України відчували себе українцями. І точно нікуди не хотіли їхати. Це завдання всієї влади… нам навпаки потрібно повернути тих, хто не від хорошої долі поїхали до Європи… в Російську Федерацію — такі моменти були", — прокоментував він звернення Зеленського до жителів Донбасу.

Він також нагадав, що на вибори 2019 року майбутня нова влада йшла з гаслами в тому числі про те, що треба створювати умови для повернення українців.

"Це правда, що велика кількість жителів Донбасу виїжджала на територію вільної України, але на той момент влада не змогла забезпечити умови для нормального існування людей", — підкреслив спікер

За його словами, на вільній території закріпилися ті, у кого були якісь гроші, але багато інших виїхали з України, в тому числі до Росії.

"Ми повинні працювати над тим, щоб люди поверталися", — додав Разумков.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський запропонував громадянам, які проживають на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей і вважають, що це територія Росії, переїжджати на легітимну територію Російської Федерації.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua