• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Разумков не поспішає щепитися від COVID-19 індійською вакциною

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков поки не планує робити щеплення від коронавірусної хвороби індійською вакциною CoviShield

Вакцина від COVID-19
Вакцина від COVID-19
Реклама на dsnews.ua

Про це Разумков розповів в інтервʼю "РБК-Україна", передає "ДС".

На питання, чи щеплюватиметься він вакциною, яку нещодавно доставили до України, Дмитро Разумков відповів: "Мені поки що не треба, давайте поживемо і побачимо".

"З одного боку, я перехворів. Наскільки знаю позицію медиків, якщо ти перехворів, то цього робити, поки є антитіла, не варто. Знову ж, є різні думки, я поки дотримуюся такої", — пояснив спікер парламенту.

"Другий момент, це те, про що я говорив. Колотися вакциною люди, які можуть собі це дозволити — я маю на увазі посадовці, — напевно, будуть за свої, а не за народні", — додав він.

На зауваження співбесідника щодо того, що посадовці мали б "проколотися" першими та подати приклад, Разумков розпливчато відповів: "Для популяризації — це одна сторона медалі…" Що конкретно має на увазі — не уточнив.

Як писала "ДС", проти COVID-19 публічно вакцинувалися президент Володимир Зеленський, міністр охорони здоров’я Максим Степанов, а також кілька зірок в ефірі ток-шоу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua