• USD 27.9
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Разумков присоромив Вітренка гігантською премією і відмовився голосувати за нього

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков не буде голосувати за кандидатуру Юрія Вітренка на посаду першого віцепремʼєра – міністра енергетики

Спікер ВР Дмитро Разумков. Фото з сайту парламенту
Спікер ВР Дмитро Разумков. Фото з сайту парламенту
Реклама на dsnews.ua

Разом з тим, за його словами, голосування за Вітренка "теоретично може бути цього тижня", інформує "ДС".

"Минулого разу я не голосував за Юрія Юрійовича, і моя позиція була досить публічною: я не розумію, як люди, які працюють, або планують працювати на державу, витягають з бюджету держави такі кошти (хтось називає 90 мільйонів гривень, хтось – 170 мільйонів гривень) як компенсацію за свою діяльність. Якщо це бізнес, то це – бізнес. Якщо ти йдеш працювати на людей, то у тебе повинні бути якісь обмеження", – цитує слова Разумкова Depo.ua.

Він впевнений, що не можна "сьогодні було взяти гроші із бюджету, а потім піти працювати й розповідати, як ти переймаєшся через бабусю, яка живе в селі". Разумков заявив, що Вітренко міг би відмовитися від цієї премії, або "відкласти це питання і йти працювати на державу".

"Сьогодні усім непросто. І нам точно легше, ніж багатьом усім, хто нас сьогодні дивиться – це 100%. І у питанні зарплат, і можливостей", – наголосив Разумков.

Як пише видання Lb.ua, у застосунку для мобільних телефонів парламентської фракції "Слуга народу" проводять голосування за призначення Юрія Вітренка першим віцепремʼєром з питань енергетики. Наразі вже проголосували понад 120 нардепів. 115 висловилися "за", 13 "проти", ще 122 поки не голосували.

Раніше повідомлялося, що Верховна Рада 28 січня планує розглянути призначення Юрія Вітренка на посаду першого віцепремʼєр – міністра енергетики. Втім, у порядку денному пленарного засідання 28 січня цього питання немає.

    Реклама на dsnews.ua