• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Разумков про свою відставку: "Я готовий"

Спікер Верховної Радий Дмитро Разумков заявив про готовність до своєї відставки з посади, якщо парламент відправить його у відставку відповідно до закону

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив Дмитро Разумков в ефірі телеканалу "Прямий", передає "ДС".

За словами спікера, про його відставку говорять давно. Він зазначив, що зараз більше, ніж раніше.

"Якщо ми з вами говоримо про "піду у відставку" – я не планую відставку. Я подавати у відставку не збираюся. Якщо ми з вами говоримо, чи може прийняти відповідне рішення Верховна Рада України – так, може. Для цього потрібно 226 голосів, є окрема процедура: збір підписів, 150 підписів, далі підготовка, звіт і голосування в стінах Верховної Ради України. Я до цього готовий. Я про це казав давно: якщо буде бажання народних депутатів змінити голову Верховної Ради – це їх право, це право Верховної Ради. Я точно завжди слідував закону, тому і в цьому випадку я буду це робити", — сказав Разумков.

Як повідомляла "ДС", раніше глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія допустив відставку спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова. Однак, за його словами, у фракції цей сценарій поки не обговорювали.

20 вересня Разумков заявив, що звернувся до антикорупційних органів з приводу можливого підкупу народних депутатів заради голосування за його відставку.

Опозиційні фракції Верховної Ради не підтримують відставку Дмитра Разумкова з поста спікера ВР.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua