• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Разумков розказав про свої президентські амбіції

Реклама на dsnews.ua

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що наразі не готується до президентської кампанії, й вважає, що парламентська кампанія теж не планується в найближчому майбутньому

Про це він розказав в інтервʼю виданню "Гордон", передає "ДС".

"Сьогодні я не готуюся до президентської кампанії точно. У мене є чим тут зайнятися. Парламентська кампанія нібито теж не планується в найближчому майбутньому. Багато роботи, яку потрібно реалізовувати в стінах парламенту. Вільного часу не залишається… Загадувати, що буде колись, через тривалий проміжок часу, зважаючи на ті виклики, які стоять і переді мною як головою Верховної Ради, і перед країною, і перед українським суспільством, (сьогодні не на часі — ред )", — зазначив Разумков.

На уточнююче запитання, чи зможе він, за його відчуттями, стати успішним президентом, якщо все ж вирішить балотуватися, голова ВР відповів, що в цьому впевнений кожен кандидат.

"Будь-який із кандидатів, який йде на цю посаду, впевнений, що він буде там успішним… На цей процес впливає багато чинників. У тебе має бути план, стратегія, у тебе має бути команда, повинні бути конкретно визначені цілі й чітке розуміння, як ти їх будеш реалізовувати. Тому що мету можна намалювати космічну, але не знати, як це зробити", — пояснив чиновник.

    Реклама на dsnews.ua