• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Разумков розкритикував підхід Кабміну до призначення міністрів

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков переконаний, що залишати ключові міністерства без очільників зараз не можна

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав у ефірі "Свобода слова на ICTV", інформує "ДС"

"Говорячи сьогодні про можливі звільнення і призначення, ми повинні чітко розуміти, хто прийде на місце того чи іншого міністра, якщо він буде звільнений. Крім цього, ми повинні знати, в який термін він очолить міністерство. Знову залишати ключові міністерства, зокрема Міністерство охорони здоров‘я, Міністерство економіки, Міністерство інфраструктури, з урахуванням усіх тих програм та викликів, які стоять перед державою, точно неможливо. Це відповідальність перед парламентом і перед владою в цілому", – сказав Разумков.

Спікер також зауважив, що його не влаштовує "підхід Уряду до призначення міністрів", зокрема, зловживання призначеннями виконувачів обов‘язків міністрів.

"Коли людина – виконувач обов‘язків, вона навряд виконує ці обов‘язки добре", – вважає Разумков.

Нагадаємо, 14 травня керівники Мінінфраструктури Владислав Криклій та Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Ігор Петрашко написали заяви про відставку за власним бажанням. Голова МОЗ Максим Степанов писати відповідну заяву відмовився. Втім, подання премʼєр-міністра щодо його відставки вже надійшло до парламенту.

Спікер ВР Дмитро Разумков повідомив, що 18 травня планується проведення позачергового засідання парламенту для розгляду кадрових питань в уряді.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua