• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Разумков сказав, коли Рада може продовжити особливий статус Донбасу

Реклама на dsnews.ua

Верховна Рада може розглянути питання продовження дії закону про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей ближче до кінця року

Про це заявив спікер парламенту Дмитро Разумков в ефірі телеканалу "112 Україна", передає "ДС".

"Якщо буде необхідно, якщо не відбудуться додаткові зустрічі та не будуть напрацьовані інші варіанти виходу з цієї ситуації або не буде запропоновано інших законодавчих ініціатив від народних депутатів, від Президента України щодо врегулювання аспектів управління частиною Донецької та Луганської області, то скоріше за все, буде прийматися рішення щодо продовження дії цього закону – так, як і минулого року, як і раніше. І це відбудеться, я думаю, ближче до кінця року, виходячи з необхідності", — сказав він.

За словами Разумкова, станом на сьогодні до Верховної Ради не надходили альтернативні законопроєкти щодо регулювання питань місцевого самоврядування в окремих районах Донбасу.

Як повідомляла "ДС", раніше віцепремʼєр — перший заступник голови української делегації в Тристоронньої контактній групі Олексій Резніков заявив, що особливого статусу Донбасу в Конституції України не буде.

    Реклама на dsnews.ua