• USD 28.3
  • EUR 33.4
  • GBP 37
Спецпроєкти

Разумков спрогнозував подальшу долю скандального закону про столицю

Реклама на dsnews.ua

Верховна Рада навряд чи встигне до місцевих виборів 25 жовтня ухвалити законопроєкт "Про Київ — столицю України", який було прийнято у першому читанні

Про це заявив спікер парламенту Дмитро Разумков, інформує "ДС".

"Я думаю, що це малоймовірно, що ми зможемо розглянути в повному обсязі цей законопроєкт. Зараз не готовий сказати, чи подавав комітет цей законопроєкт на наступні два пленарні тижні", — сказав Разумков в інтервʼю телеканалу "Прямий".

Цього тижня нардепи працюватимуть в комітетах, і від того, що вони встигнуть розглянути, залежить, які саме законопроєкти потраплять до порядку денного пленарних тижнів.

"Далі будуть два пленарні тижні, тиждень в комітетах і два тижні — робота на округах", — пояснив спікер.

Нагадаємо, раніше заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко заявив, що закон про столицю мають намір винести на розгляд ще до того, як відбудуться місцеві вибори.

Парламент підтримав законопроєкт № 2143-3 про столицю в першому читанні ще в жовтні 2019 року. Документ, зокрема, передбачає розділення повноважень мера і голови Київської міської держадміністрації. Ініціаторами законопроєкту виступили народні депутати провладної партії "Слуга народу" на чолі з Олександром Ткаченком, який наразі очолює Міністерство культури та інформаційної політики України.

    Реклама на dsnews.ua