• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Разумков стверджує, що поки не збирається створювати свою партію

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що не планує створювати свою політичну силу

Дмитро Разумков
Дмитро Разумков
Реклама на dsnews.ua

Про це він розповів в інтерв'ю "РБК-Україна", передає "ДС".

Відповідаючи на питання про зауваження з боку Офісу президента, що стосуються нібито почала Разумковим самостійної політичної кар'єри, спікер заявив: "Ні, це абсолютно невірно".

"Я розумію, що багатьом би цього дуже хотілося, тепер знайшли спосіб. Моя позиція не змінюється. Якщо ви подивитеся, що я говорив рік тому, це буде багато в чому збігатися з тим, що я говорю сьогодні", — зазначив він.

"Подивіться на мою риторику до того, як я став головою Верховної Ради, і коли ця команда тільки починала працювати ще в далекому 2018 році. Коли багатьох з тих, хто сьогодні висловлює домисли, і поруч не стояло. Треба залишатися в тій парадигмі, яка є. Якщо вона змінюється, потрібно чітко пояснити, чому", — додав Дмитро Разумов.

Він заявив, що залишається вірним команді президента Володимира Зеленського.

"Я вірний команді. Якщо ми говоримо про позицію окремих наших колег, то це їх право, у нас свобода слова, і вони можуть говорити все, що забажають", — сказав він.

Разумков також стверджує, що поки не планує створювати свою політичну силу.

"У мене такий насичений графік, що мені сьогодні точно не до якихось додаткових проектів", — пояснив глава ВРУ.

Як писала "ДС", в Офісі президента заявляли, що між Володимиром Зеленським та Дмитром Разумковим конфлікту немає, хоча вчинки глави парламенту "шкідливі для команди".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua